«Морозко»

11 Грудня 2014

10 грудня до нашого навчально-виховного комплексу завітали гості з УТОГу, щоб поздоровити наших вихованців з наступаючими новорічними святами.

В подарунок нашим дітям візитери підготували прекрасну новорічну казку «Морозко»,  яку дуже артистично зіграли на сцені актової зали. Діти із захватом спостерігали талановиту гру нечуючих акторів, а неперевершені костюми, реквізит та декорації допомогли глядачам поринути у чарівну атмосферу старої доброї казки. Світле враження від вистави і прагнення до добра діти залишили у своїх серцях.

Наші дорогі гості також привітали деяких учнів навчально-виховного комплексу з активною участю та призовими місцями у виставці-конкурсі виробів декоративно-прикладного мистецтва, що проводилася організацією УТОГ влітку. Серед наших вихованців лауреатами конкурсу стали аж шестеро дітей!

Вітаємо Наших учнів з новими творчими перемогами!