Міжнародний День сім’ї

14 Травня 2018

З нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї в КЗ «ХС НВК» ХОР було організовано і проведено наступні виховні заходи.

14.05.2018 р. – для учнів підгот.- 4-х класів година спілкування за темою «Чи важко бути матір’ю?» (відповід.: вихователь Шахун Г.Д.) і для старших учнів година спілкування за темою «Зерна сімейного добра» (відповід.: вихователь Яцинюк В.М.)

15.05.2018 р. – голова методичного об’єднання вчителів мови та літератури Север’янова О.А. провела для учнів 7 – 12 кл. літературний вечір «Тема матері у творах мистецтва».

З 14.05.2018 р. у закладі відкрито тематичну експозицію художньої літератури, творів мистецтва, історичних документів та фотоматеріалів «Мати – берегиня роду та народу» (відповід.: бібліотекар Степаненко О.М.)

Міжнародний День сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається у всьому світі щорічно 15 травня. Головна мета урочистостей, які проводяться у ці дні в українських загальноосвітніх  навчальних закладах – підготовка сучасної молодої людини до створення сім’ї як основи її активної, творчої та самодостатньої життєдіяльності, осередку взаємин, який ґрунтується на засадах культурних норм і цінностей.