Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2019року в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відзначали Міжнародний день рідної мови. Під час виховного заходу у здобувачів освіти була можливість за допомогою власних гаджетів у мережі Інтернет знайти інформацію про історію походження цього дня. Під керівництвом педагога учні з’ясували, що у світі існує близько шести тисяч мов і багато з них знаходиться під загрозою зникнення.

З гордістю діти відзначили, що їхньою рідною мовою є українська – мелодійна та співуча. Школярі до цього дня самостійно обрали уривки з поетичних творів та залюбки їх декламували, підкреслюючи багатство та неповторність нашої мови.

Захід проходив у доброзичливій, невимушеній атмосфері творчої взаємодії як між самими учнями, так і між дітьми та педагогом.

Опубліковано 21 Лют 2019 в 19:51. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.