Міні-город на підвіконні

30 Березня 2021

30 березня 2021 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради був проведений урок «Міні-город на підвіконні» з учнями  1 класу.

Вчитель познайомила учнів з різними видами цибулі та способами її посадки. Та одним з цих способів кожен учень посадив цибулю на своєму  міні-городі.

У подальшому, учні будуть доглядати, спостерігати за ростом рослин, вимірювати зміни росту та записувати (за допомогою вчителя) дослідницькі спостереження у зошиті. Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Також маленькі дослідники будуть мати змогу під час прийому їжі покуштувати зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів.