Майстер-клас з виготовлення шоколаду

24 Вересня 2015

24 вересня, у день народження фірми «Солодкий світ», представники якої вже протягом кількох років приїздять на свята до нечуючих дітей та роблять їм солодкі подарунки, учні 6-7 класів навчально-виховного комплексу відвідали майстер клас з виготовлення солодощів власними руками у магазині-салоні фірми.

Наші діти осягнули ази професії шоколатьє, із захопленням спостерігаючи за діями майстринь, що власноруч виготовляють різноманітні солодкі смаколики, та повторюючи за ними. Вихованці нашого закладу змогли швидко набути нових навичок, виявляючи кмітливість та вправність.

Свої солодкі вироби діти змогли самі ж і посмакувати, а наостанок отримали у подарунок від фірми пакети з шоколадними цукерками.

Дякуємо фірмі «Солодкий світ» за щасливе свято для наших дітей!