Майстер-клас з техніки вишивки стрічками

20 Квітня 2018

20 квітня 2018 року в навчально-виховному комплексі для всіх бажаючих учнів старших класів було проведено майстер-клас з вишивки стрічками в техніці “декоративні шви” і “лонгстіч”. Представники торгової марки «Марічка» познайомили дітей з новою технікою вишивки, яка входить в моду, адже роботи, виконані в цій техніці, дуже вишукані, яскраві, натуральні та схожі на справжні картини.

Після проведеного майстер-класу вихованці НВК отримали від ТМ «Марічка»         набори для вишивання стрічками в техніці “декоративні шви” і “LongStitch”, до яких входить: тканина-габардин з нанесеним фоном і схемою, голки для вишивання, органайзер з нитками-муліне Bestex, а також детальна інструкція по вишивці. Серед інших цінних подарунків – чисельні схеми для вишивки бісером ікон, пейзажів, квітів, тварин і натюрмортів! Дякуємо представникам цієї чудової торгівельної марки та завжди раді новим зустрічам з ними!