Літературна кав′ярня

9 Березня 2021

9 березня 2021 року в день народження Тараса Шевченка діти Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради завітали до літературної кав′ярні, що гостинно відчинила свої двері. До роботи кав’ярні долучилися учні всіх класів. Вони підготували вірші про українських людей, мальовничу природу, родину. З інтересом старшокласники долучились до сучасного мистецтва, яке продовжує знаходити нові грані у творчості Кобзаря. Захід мав пізнавальну спрямованість: вихованці дізналися подробиці з творчості, особистого життя Тараса Шевченка. Підсумком заходу стала вікторина «Так. Ні», у якій взяли участь усі присутні, а кросворд виявив знання школярами поетичних творів митця.

Діти з’ясували, що творчість Кобзаря безсмертна та багатогранна, її можна вивчати, насолоджуватись нею протягом усього життя.