Квіти – окраса життя

23 Травня 2016

У кожного своя особиста думка про красу…. Квіти – окраса життя. Не один раз влітку ми зупиняємо погляд на клумбах. Ці маленькі чарівні куточки природи є справжніми відбитками культури їх господарів, дзеркальним відображенням їх охайності  та смаку.

Школа – наш другий дім, а її квітники – це наше обличчя. Клумби є окрасою не лише шкільної території, а й усієї вулиці. Саме тому мешканці навчально-виховного комплексу залюбки використовують кожну можливість поповнити свої клумби новими квітами. 23 травня 2016 року учні старших класів навчально-виховного комплексу разом із вихователями  висадили ще кілька сотень різнокольорових петуній, які завершили загальну квіткову композицію шкільного подвірʼя.