Конкурс малюнків «Ми за безпеку дорожньогоруху»

16 Листопада 2015

16 листопада 2015 року, наприкінці Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, проведення якого здійснювалось за ініціативою Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області Управління Державтоінспекції, в навчально-виховному комплексі було підведено підсумки шкільного конкурсу дитячих малюнків, що тривав з 09 по 15 листопада цього ж року.

Тема конкурсу: «Ми за безпеку дорожнього руху». Мета: залучення дітей та юнацтва до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міст і заміських дорогах.

У конкурсі взяли участь всі бажаючі. Роботи виконувалися довільною технікою з використанням найзручніших засобів зображення.

Вкотре було важко назвати переможців, бо кожний представлений на розсуд шкільної спільноти малюнок ще раз продемонстрував не аби який талант наших юних художників. Найкращими роботами були визнані малюнки Шевченко Софії (0 кл.), Колісник Тіни (0 кл.), Черкашиної Софії (2 кл.), Яременко Стелли (2 кл.) та Стрижкової Соні (4 кл.)

Молодці, дівчата!