Конкурс-фестиваль «Казкові Мрії – 2018»

7 Червня 2018

7 червня 2018 року вихованці КЗ «ХС НВК» ХОР прийняли участь у щорічному всеукраїнському конкурсі-фестивалі таланту та краси для дітей з інвалідністю «Казкові Мрії», який вдбувся в Українському домі під патронатом Благодійної організації «Міжнародний Благодійний Фонд «Справедливість». Конкурс-фестиваль є соціально-культурним заходом всеукраїнського значення та проводиться в Києві за участю дітей з інвалідністю з усієї країни. Мета заходу – підтримка та розвиток талановитих дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та подальшого розвитку, а також соціалізація дітей з інвалідністю.

Фестиваль складався з конкурсу краси (дефіле), виставки творчих робіт, шоу талантів, гала-концерту, творчих майстер-класів та інтерактивів, творчих проектів. Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінювало високопрофесійне журі з України, що складалось з провідних діячів культури і мистецтв, зірок шоу-бізнесу, акторів, режисерів, поетів. Змагалися конкурсанти у кілька етапів. Це представлення, дефіле в українських костюмах. Ну і, звісно, демонстрація власного таланту. У всіх чотирьох турах діти з нашого навчально-виховного закладу вкотре проявили свою оригінальність, артистичність, креативність, чарівність і грацію. Саме тому кожний з учасників від НВК став переможцем і отримав Дипломи, пам’ятні сувеніри та солодкі подарунки. Головні цінні призи від організаторів, партнерів, благодійників і спонсорів Фестивалю отримали Чарушин Володимир, Черкашина Софія і Садовничий Денис. Щиро вітаємо  їх з такою відзнакою!