Казкова прогулянка у Fantasy park

11 Лютого 2022

Учні 3-го класу Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради разом із класним керівником відвідали Fantasy park.

Fantasy park – абсолютно нова концепція, перший і поки що єдиний в Україні парк-виставка просто неба, такий собі харківський Скансен сучасного мистецтва. Цей креативний простір дає унікальну можливість реалізувати найсміливіші та надзвичайні проєкти – це місце, де талановиті молоді скульптори, дизайнери, художники по світлу, архітектори, музиканти і артисти мають можливість проявити будь-яку творчу ідею.

Завдяки інноваціям, магічному світлу та проекційним технологіям у вечірній час парк перетворюється на спеціальну фентезі-зону. Кожна локація цієї зони як окремий фрагмент світлового шоу: скульптури підсвічуються різноманітними вогниками, інсталяції дивовижних тварин заворожують звуковими ефектами, а дерева прикрашені ілюмінацією, яка нагадує зіркове небо. Потрапляючи сюди, відчуваєш себе немов у казці або в якомусь іншопланетному лісі!

Діти, мов зачаровані, переходили з однієї фантастичної локації до іншої і розглядали незвичайні арт-об’єкти Fantasy park. Прогулянка дуже сподобалась дітлахам і надихнула їх батьків на повторне відвідання цього надзвичайного парку у серці улюбленого міста.

Не бійтеся відкривати для себе та своїх діток нові та незвичайні місця, даруючи тим самим яскраві фарби їх дитинству та поштовх до прояву творчості! Приходьте до Fantasy park родиною, з друзями і насолоджуйтеся казкою разом!