Інклюзивний пікнік

17 Вересня 2018

17 вересня 2018 року учні нашого навчально-виховного комплексу відвідали з цікавою пізнавальною екскурсією дендрологічний парк Харківського національного аграрного університету імені В.В.Докучаєва.

Цей парк знаходиться поблизу селища Рогань Харківського району і має статус заповідної території. Він являє собою зелену зону навчального містечка аграрного університету. Тут справді надзвичайно мальовнича природа, яка представлена безліччю (близько 900 видів і сортів) дерев та кущів. Більшість рослин у парку є екзотичними. Завдяки цій екскурсії наші діти мали змогу на власні очі побачити такі рідкісні види рослин, як карельська береза, гинкгобілоба, тис ягідний, кедрова сосна, що занесені до Червоної книги України.

Наприкінці екскурсії наших дітей пригостили трав’яним чаєм, напоями та солодощами. .