Інклюзивний онлайн-табір з вивчення американської жестової мови

15 Березня 2021

Учні Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради стали учасниками першого інклюзивного онлайн-табору з вивчення американської жестової мови, який організовано Київським фаховим коледжем прикладних наук та Коледжем Санта Фе (Флорида, США) у рамках реалізації гранту «Міжнародний ресурс з вивчення ASL/УЖМ».

Завдяки творчій учительці англійської мови, Олені Мірошниченко, діти нашого закладу, які мають порушення слуху різного ступеню, другий навчальний рік на уроках іноземної (англійської) мови вивчають англійську мову та американську жестову мову ASL. Високий професіоналізм учительки англійської мови, її вміння адаптувати програмовий матеріал до особливостей нечуючих дітей, уміння мотивувати учнів сприяє формуванню мовних, комунікативних компетентностей сучасної молодої людини. Тож діти із задоволенням беруть участь в роботі онлайн-табору.

Впевнені у гарні результатах наших вихованців.