ІІ Всеукраїнський конкурс «БлагоДІЙники в дії»

31 Січня 2022

Учні 6-го класу Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради беруть участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі “БлагоДІЙники в дії” (#благодійники_в_дії2021 #happypaw #фокстрот). У межах цього конкурсу діти відвідали адаптаційний центр «Порятунок тварин Харків», де передали зібрану власноруч благодійну допомогу пухнастикам, які її дуже потребують. Діти із задоволенням спілкувались з тваринами, гуляючи з цуценятами в зимовому лісі та граючись з котиками в спеціально обладнаному приміщенні. Також діти виготовили і розмістили в закладі освіти два плакати із закликом щодо стерилізації домашніх тварин. У холі школи учнями 6 класу організовано фотовиставку “Я відповідальних господар”, де усі охочі розмістили фото із своїми улюбленцями.