ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

16 Листопада 2015

15 листопада 2015 року в актовій залі Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в 2015/2016 навчальному році серед навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування та загальноосвітніх навчальних закладів різних типів іншого підпорядкування.

Традиційно на початку урочистого відкриття, яке відбулося одразу після реєстрації учнівських команд, прозвучав Державний Гімн України. Його відлунням стала промова заступника голови оргкомітету, заступника завідувача Центру організаційно-методичної роботи з керівними кадрами Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти»

М. В. Татаринова., в якій Михайло Вікторович підкреслив особливе значення математики як науки взагалі та для України окремо, бо саме юні талановиті математики у майбутньому зможуть зробити нашу державу науковим осередком світового значення.

Подарунком для учасників олімпіади став святковий міні-концерт, підготовлений учнями та педагогами школи. У гарному настрої від яскравих виступів вихованців нашого навчального закладу юні математики розійшлися по затишних кабінетах і приступили до виконання завдань олімпіади.

Протягом дня професійне журі перевіряло роботи дітей. Було названо переможців. Ми щиро раді привітати з перемогою учнів нашої школи: Губу Кирила (7 кл.), Гутора Артема (8 кл.), Попадюка Олексія (10 кл.), Мача Моніку (12 кл.) – всі вони зайняли почесне ІІІ місце!

Шановні гості та учасники визначили високий рівень підготовки та організації проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики на базі нашого НВК. Дякуємо їм і чекаємо на нові зустрічі!