Ігровий вечір «Поле чудес»

6 Лютого 2020

6 лютого 2020 року вКомунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради відбувся ігровий вечір у «Поле чудес» з презентацією на тему «У світі професії». Мета гри: ознайомити учнів з різними професіями людей, розширювати кругозір дітей, збагачувати словниковий запас учнів.

Цей ігровий вечір, як і телевізійна гра «Поле чудес», складався з трьох півфіналів, фіналу та супергри. Перед кожним півфіналом проходили відбіркові тури з питань, що вимагають знання з теми. Діти з великим задоволенням брали участь в цій захоплюючій, цікавій, яскраво оформленій грі. Діти перевірили свої знання та отримали нові.

Діти грали із захопленням, а інші – вболівали за своїх однокласників! Всі переможці були нагороджені солодкими призами. Гра пройшла весело та цікаво.