І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу «Ерудит»

24 Березня 2016

З метою визначення рівня загальноосвітньої підготовки учнів з порушеннями слуху ЦП УТОГ, спільно з Міністерством освіти та науки, постановило щорічно проводити Всеукраїнський конкурс «Ерудит».

Першим етапом його проведення є відбірні шкільні конкурси «Ерудит». Саме такий конкурс серед учнів 12-х класів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування для дітей глухих та зі зниженим слухом відбувся 24 березня 2016 року на базі КЗ «ХСНВК» ХОР. Конкурсні завдання були розроблені КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Відкрила конкурс  директор КЗ «ХСНВК» ХОР Середенко Надія Іванівна, яка привітала шановних гостей – членів журі та побажала успіхів учасникам. До неї,  з побажаннями щирої вдачі  та гарних результатів, приєдналася Нішенко Вікторія Вікторівна, представник Харківського відділення Українського Товариства глухих. Після представлення складу досвідченого журі і міні-концерту від талановитих вихованців КЗ «ХСНВК» ХОР голова журі Сіліна Г. О. запросила учнів до навчальних аудиторій згідно  з типами навчальних закладів.

Конкурс проходив у два етапи: тестування за всіма шкільними програмами та виконання творчого завдання – переказу запропонованого тексту. Тепла атмосфера конкурсу, затишні кабінети, привітність з боку господарів – все сприяло вдалому виконанню учасниками конкурсних завдань. І нарешті визначено переможців! За рішенням журі  ними стали:

І місцеМача Моніка (КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» ХОР),

ІІ місцеГлушко Максим (КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» ХОР),

Юдіна Ірина (КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» ХОР),

ІІІ місцеПолуніна Марина (КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» ХОР),

Чуйков Микита (КЗ «Харківська  спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 6» ХОР),

Череповський Борис (КЗ «Харківська  спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 6» ХОР).

Представники Харківського відділення Українського товариства глухих, організаційний комітет з Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відмітили високий рівень підготовки та проведення конкурсу на базі КЗ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» ХОР, подякували особисто керівнику цього закладу Середенко Н. І. та педагогічному колективу, який вона очолює.

Ми, у свою чергу, вітаємо всіх переможців і особливо Мача Моніку, головного кандидата на участь у Всеукраїнському конкурсі «Ерудит» у м. Києві!