Флешмоб «Голуб Миру»

12 Травня 2016

12 травня 2016 року вихованці нашого навчально-виховного закладу прийняли участь у флешмобі «Голуб Миру». Запрошення приєднатися до патріотичної акції надійшло від учнів школи  з Черкаської області, які і започаткували  цей флешмоб.

Вся шкільна спільнота із задоволенням взялася за виготовлення своїх голубів миру. Після закінчення всі голуби були зібрані та відправлені  в школи-інтернати  для глухих і слабочуючих дітей міст Білої Церкви, Миколаєва, Одеси, Болграду, Полтави, Миргороду, Лебедина, Дніпропетровська та у село Косівщина Сумської області.

Тепер ці символічні птахи, власноруч зроблені учнями КЗ «ХС НВК» ХОР,  стануть оберегами  для інших багатьох українських родин і принесуть на своїх крилах мир і злагоду у всі куточки України.