Експозиція дитячого патріотичного малюнку «Дякую тобі!»

9 Жовтня 2020

До Дня захисника України та Дня українського козацтва з 8 жовтня 2020 року в харківській обласній художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» відкрилася експозиція дитячого патріотичного малюнку «Дякую тобі!»  Головною метою виставки є духовна підтримка військовослужбовців та виховання у молоді почуття патріотизму та гордості за наших захисників.

Нечуючі здобувачі освіти з Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради прийняли активну участь у цьому заході і представили на розсуд харківських поціновувачів художнього мистецтва чимало цікавих робіт. Не дивлячись на досить юний вік школярів (від 6 до 17 років), творчі роботи вихованців КЗ «ХСШ №5» ХОР вражають глядачів своїм теплом, оптимізмом та викликають почуття гордості за українських воїнів і козаків.