Екскурсія в торгівельний центр

23 Квітня 2019

23 квітня 2019 року учні випускних класів Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради у рамках професійної орієнтації відвідали з екскурсією торгівельний центр «Ашан», щоб дізнатися про можливості майбутнього працевлаштування.

Наші вихованці стоять на порозі нового дорослого життя, тому для них вкрай важливо визначитися з майбутнім місцем роботи. І саме тому Харківський центр зайнятості організовує для наших випускників подібні заходи. У «Ашані» нашу молодь ознайомили з вакансіями для людей с проблемами слуху, показали умови праці, дали вичерпну інформацію про компанію та напрямки її діяльності. З нашими учнями спілкувався глухий співробітник компанії, який знає тонкощі робочого процесу зсередини. Діти також переглянули пізнавальний фільм про працевлаштування у супермаркеті. Відтепер вихованці нашого закладу мають час на роздуми щодо подальшої професійної діяльності.

Дякуємо за приємну зустріч!