Екскурсія «Солодке життя: харківські історії»

15 Грудня 2015

Чи можна уявити собі дитину, яка не любить цукерки? Звичайно ні! Навіть цікаві факти про історію виникнення та виробництво улюблених солодощів мають для будь-якого хлопчика чи дівчинки свій неповторний карамельно-шоколадний присмак… Саме тому екскурсія до Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, яка відбулася 15 грудня 2015 року, стала для 20 вихованців навчально-виховного комплексу незабутньою мандрівкою у «солодкий світ» рідного міста.

У рамках соціокультурного проекту «Солодке життя: харківські історії», що був реалізований в обласному центрі культури і мистецтва за допомогою корпорації «Бісквіт-Шоколад», Рекламної агенції «Іріс», Майстерні «Сказочная примерочная» і присв’ячений 120-річчю кондитерської фабрики «Харків’янка», учні 5-12 кл. відвідали експозицію історії кондитерського виробництва. Діти узнали, що засновником кондитерської фабрики в 1896 році став Жорж Борман, видатний кондитер, який отримав звання «Постачальник Імператорського двору» і безліч міжнародних нагород, і саме поява його «солодкої» фабрики у Харківській губернії вважається початком промислового виробництва кондитерських виробів у Харкові. Захоплююча розповідь екскурсовода супроводжувалася демонстрацією багатьох експонатів із різних часів та куштуванням кращих зразків кондитерського мистецтва.

Екскурсія по експозиції, «Солодкий квест», подарунки, несподівані сюрпризи… Сучасний, навіть креативний, підхід до реалізації вищеназваного проекту… Все це доставило вихованцям НВК і супроводжуючим педагогам справжню «насолоду» від почутого та побаченого! Дякуємо за це Харківському центру культури і мистецтва, Рекламній агенції «Іріс» та щиро вітаємо нашу улюблену фабрику з ювілеєм!