Екскурсія до кондитерської фабрики «Кондитер Т Престиж»

13 Червня 2017

13 червня 2017 року вихованці літнього табору праці та відпочинку «Джерело» відвідали кондитерську фабрику «Кондитер Т Престиж», одну з найкращих у м. Харкові.

Під час відвідання діти ознайомилися з роботою різних цехів і виробничих ліній кондитерської фабрики, спостерігали процес виробництва зефіру та інших солодощів, пройшли майстер-клас по виготовленню шоколадних смаколиків. Вся екскурсія супроводжувалася дегустацією  багатьох шоколадних витворів кондитерського мистецтва. Але найсмачнішими виявилися  зроблені власноруч! Наприкінці школярі отримали солодкі подарунки від «Кондитер Т Престиж».  Звісно, саме ці відвідини стали найцікавішими і найсмачнішими!

Велика подяка адміністрації та працівникам фабрики за увагу, щирість, любов і турботу  до вихованців нашого НВК!