Екскурсія до екопарку

11 Червня 2014

11.06.2014 вихованці літнього табору «Джерело» здійснили захоплюючу екскурсію до екопарку ім.Фельдмана.

Задля здійснення цієї прогулянки до закладу прибув спеціальний автобус, що безкоштовно та швидко доставив нас до місця призначення. Перед ворітьми екопарку саме проходить виставка раритетних автомобілів, тож діти поринули в світ цікавого, навіть ще не увійшовши до зони парку.

Екопарк стрічав нас мальовничими краєвидами з тваринами та птахами, рептиліями, що вільно гуляли територією, не будучи обмеженими стінами вольєрів та кліток. Хижі звірі, звісно ж, були у своїх вольєрах, але спостерігати за ними було не менш цікаво.

Відвідини екопарку вразили наших дітей можливістю вільно спілкуватися з представниками тваринного світу, торкатися їх, фотографуватися з ними.

Наостанок наших екскурсантів пригостили безкоштовною солодкою ватою та чаєм.

Екскурсія до Екопарку

19 Жовтня 2012

17 жовтня 2012 року члени учнівського комітету навчального закладу, за відмінно проведений день самоврядування, були нагороджені солодкими подарунками та екскурсією до Екопарку. Учні були вражені казковим парадом хризантем, де були представлені різноманітні витвори мистецтва з живих квітів, які захоплювали погляди. Ще цікавішою стала екскурсія до тваринного світу. Діти із задоволенням годували дитинчат тварин, фотографувалися з ними. Великою несподіванкою для учнів була можливість потримати маленьких друзів у руках, пограти з ними. Безпосередній контакт з тваринами, птахами відгукнувся в тонких струнах дитячих сердець ніжністю, ласкою, любов’ю та прагненням захистити слабшого. Діти отримали велике задоволення від побаченого.