Еко-флешмоб з весняного прибирання

16 Квітня 2021

16 квітня 2021 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відбувся еко-флешмоб з весняного прибирання шкільного подвір′я та прилеглої території.

Толоку організували старшокласники, але навіть найменші школярі із задоволенням взяли участь у цій екологічній акції. Разом з педагогами діти 1-12 кл. прибрали залишки опалого листя на всій території, підмели доріжки, повигрібали сміття за парканом, спиляли старі гілки дерев, допомогли привести до ладу дитячі майданчики і стадіон.

Гарна погода, бадьорий настрій, весняна завзятість, працьовитість і нова екосвідомість вихованців КЗ «ХСШ №5» ХОР дали свої результати – територія закладу охайна і чиста, а школярі та вчителі задоволені спільною роботою.