Дитячий кінофестиваль Kids Movie Fest

1 Листопада 2021

30-31 жовтня в Будинку Кіно міста Київа відбувся IV Міжнародний дитячий кінофестиваль Kids Movie Fest, в якому взяв участь учень 11-го класу Федір Стадник. Цього року до участі в конкурсі було запрошено юні режисери, які мають порушення зі слухом. Кінофестиваль проходив за підтримки державного агентства України з питань кіно.

Серед поданих на кінофестиваль 180 відеоробіт з 28 країн світу, – майже два десятка фільмів від юних режисерів з порушеннями слуху пройшли відбірковий тур. У конкурсі брало участь 68 короткометражних фільмів (від 1 до 15 хвилин). Це роботи різних жанрів від документального кіно до анімаційних відеокліпів.

Відбірковий тур пройшли фільми створені, як групою дітей так і окремими незалежними юними режисерами віком від 8 до 18 років. Зокрема до комісії потрапило майже 200 фільмів зі всього світу, з них близько 80 українських робіт. Інші це заявки з Ірландії, Китаю, Швеції, Америки, Білорусії, Угорщини, Казахстану та інших країн світу. Журі фестивалю приємно здивувалося кількості гідних національних фільмів з Вінниці, Харкова, Херсону, Одеси, Ужгороду, Маріуполя та інших міст України. Відбірковий тур пройшли два десятка фільмів різного жанру від дітей із порушенням слуху.

Отже, ВІТАЄМО ФЕДІРА СТАДНИКА З ПЕРЕМОГОЮ В НОМІНАЦІЇ «КРАЩИЙ ФІЛЬММЕЙКЕР».