День знань в обласному ДАІ

3 Вересня 2014

02.09.13 група вихованців нашого закладу молодшого та середнього шкільного віку (3-5 класи) відвідала святковий захід, приурочений до Дня знань, що проходив на базі Обласного управління ДАІ.

В програмі заходу були цікаві виступи дитячих агіт.бригад та юних інспекторів дорожнього руху. Наші діти змогли також взяти участь у конкурсах та естафетах з правил дорожнього руху, які захопили своєю динамічністю та незвичністю.

Для всіх присутніх було продемонстровано екіпірування службовця ДАІ та його технічне оснащення. Особливо цікаво це було для наших хлопчиків.

На завершення заходу дітям показали навчальний мультфільм про правила дорожнього руху. На згадку про цю зустріч наші вихованці отримали пам’ятні подарунки в рамках програми «Будь помітним на дорозі» – світловідбивачі-брелоки, а також солодощі.

Нашим учням дуже сподобалося свято. Щиро  дякуємо організаторам за запрошення!