День Знань у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради

1 Вересня 2020

1 вересня 2020 року Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відзначив День Знань і початок нового навчального року.

Щоб почути Перший Дзвоник, на оновленому спортивному стадіоні зібралась вся шкільна спільнота – молодші і старші учні, педагоги. А в якості почесних гостей – куратори з Управління Служби безпеки України в Харківській області та представники Фонду «Професійного розвитку Харкова» сумісно з партнерами. Гості традиційно підготували для учнів закладу освіти цінні дарунки.

До всіх присутніх з теплими словами привітання звернулася директорка закладу Олена Мірошник.

У невимушеній атмосфері танців та жестових пісень долучилася до великої шкільної родини група новачків – діти, що цього року вперше сядуть за парти. Окрім веселих, але таких необхідних порад щодо успішного навчання, першачки отримали набори з канцелярським приладдям і яскраві рюкзаки. Несподіваним сюрпризом для дітлахів стала поява спортивного талісману Харкова – Тхора, який разом із своїми друзями зіграв з малюками у м′яч. Спортивний настрій підтримав виступ театру костюма «Аліса» із відомою колекцією «Любол» і флешмоб «Зарядка».

Пролунав дзвоник і покликав дітей на перший урок. Попереду нелегкий, але дуже цікавий шлях до пізнання світу. Тож нехай всім щастить у дорозі!