День вишиванки в навчально-виховному комплексі

18 Травня 2017

Українська вишиванка – це свого роду сімейний оберіг для чоловіка та жінки. Маючи вдома таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє. Вишиванки завжди були нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою, а знедавна стали модним аксесуаром у всьому світі.

18 травня 2017 року Україна святкувала день Вишиванки і вихованці НВК радо долучилися до цього свята. Переважна більшість дітей прийшли в цей день до школи у вишиванках, серед яких особливими були сорочки, що вишивалися власноруч мамами чи бабусями школярів. У класах протягом дня проведено виховні заходи: інформаційно-пізнавальні хвилинки, бесіди, перегляд відеоматеріалів, фотосесії та селфі. Бібліотекар Степаненко О. М. підготувала тематичну виставку і розповіла учням про історію національного одягу українців. Наприкінці святкового дня було відзначено учнів, чиї вишиванки сподобалися найбільше.