День Віри, Надії, Любові та Софії

30 Вересня 2015

30 вересня християнська церква вшановує пам’ять великомучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Це трагічне і величне християнське свято зі своєю прадавньою історією…

Але , незважаючи на страшну історію, пов’язану саме з цими славнозвісними жіночими іменами, це свято завжди сприймається радісно. А для нашого навчально-виховного комплексу це особливе свято!

У цей день, з самого ранку, усі учні та педпрацівники вітають найголовнішу людину закладу – директора НАДІЮ Іванівну. ЇЇ ім’я набуває для школи символічного значення, тому висловлення щирих побажань та квіти для улюбленого директора є щорічною приємною традицією для всієї учнівської спільноти !

Протягом цього дня жодна дівчина з ім’ям Віра, Надія, Люба та Софія не залишилися без уваги дружнього учнівського колективу: їх привітали під час проведення пізнавального загальношкільного заходу «Чудотворні імена», метою якого було вшанування справжньої жіночої сили духу, її втілення у ВІРІ, НАДІЇ та ЛЮБОВІ та Софія.