11 Листопада 2019

11 листопада 2019 року в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5»Харківської обласної ради відбувся захід, присвячений Дню української писемності та мови, що відзначається в Україні щорічно 9 листопада.

Здобувачам освіти у вигляді слайд-презентації у жестовому супроводі було донесено історію виникнення та розвитку української писемності й мови, показано безліч цікавих історичних ілюстрацій та фото. Діти дізналися про започаткування свята писемності в Україні та про традиції його відзначення.

Завдяки заходу діти поглибили свої знання про нашу національну культурну та мовну специфіку, актуалізували в пам’яті важливі для українського народу імена та дати.

Сподіваємося, що ця зустріч лише посилить патріотичні почуття підростаючого покоління.