День Соборності

24 Січня 2022

24.01.2022 у комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради в 1-4 класах було проведено національне свято на тему: «Україна – єдина країна», присвячене Акту злуки. Під час заходу діти продемонстрували свої знання щодо понять: СОБОРНІСТЬ, ЄДНІСТЬ, НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

Вихованці здійснили віртуальну подорож до міста Фастова, де відбулася історична подія 1919 року. Під час практичної діяльності діти виготовили прапорці України, з пазлів склали мапу нашої держави, розфарбували в синьо-жовті кольори долоньки. Дітлахи живим ланцюжком пліч-о-пліч, рука до руки об’єднались , ще раз упевнились, що всі вони українці, частина великої родини – України.

Під час цього закладу було акцентовано увагу на тому, що саме зараз, як ніколи, потрібно об’єднатися заради майбутнього, заради незалежної, вільної України.

У єдності наша сила!