День партизанської слави

22 Вересня 2015

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Сьогодні, у 74-ту річницю з початку підпільно-партизанського руху в нашій країні у роки Великої Вітчизняної війни, у навчально-виховному комплексі було проведено тематичні уроки мужності, бесіди з нагоди вшанування пам’яті загиблих партизан за темами: «У вічній пам’яті народній не закінчилася війна», «Правда про ті роки».

Для учнів 5-10 класів було організоване командне спортивне змагання, яке вимагало відтворення основних воєнних вмінь партизан. Школярі вчилися розбивати палатки, кидати навчальні гранати у чітко окреслену територію з положення лежачи, стоячи. Команду, яка краще впоралася із завданнями, чекала винагорода – право розвести багаття та приготувати польову кашу.

Захід дуже сподобався дітям, адже вони змогли відчути атмосферу партизанського життя, зрозуміти значення партизанського руху для історії.