Атестація 2015/2016 н.р. Відкритий урок з української мови в 1-му класі

9 Лютого 2016

9 лютого 2016 року в навчально-виховному комплексі у рамках атестації 2015/2016 навчального року вчителем початкових класів Ковальовою Н. А. було проведено відкритий урок з української мови в 1-му класі за темою: Звуко-буквений аналіз слів. Склад. Перенос слів. На уроці були присутні члени атестаційної комісії у складі: Кукліна Г. І., Лаврикова Ю. С., Пазенкова С. В., Север’янова О. А., Лупандіна В. М.

Будуючи свій урок на активному впровадженні ІКТ, педагог велику увагу приділила мотивації навчально-пізнавальної діяльності учнів. Під час захоплюючої подорожі до світу звуків Наталія Анатоліївна застосовувала різні ігрові завдання («З’єднай слова і звукові схеми», «Знайди слова з одним складом», «Знайди слова з помилками при переносі», розгадування ребусів), інтерактивні прийоми (динамічна пауза «Живі слова»), яскравий ілюстративний матеріал і мультимедійні слайди, що сприяло підвищенню рівня активності та знань учнів. Протягом всього відведеного на урок часу учителька підтримувала піднесений настрій і позитивний заряд учнів.

Приділяючи велику увагу інтеграції знань та новизні у побудові уроку учитель ще раз на високому рівні продемонструвала своє уміння використовувати сучасні технології навчання, творчість, методичну грамотність і креативний підхід до освітнього процесу в школі.