Атестація 2015/2016 н.р. Відкритий урок з літературного читання у 2-му класі

5 Лютого 2016

5 лютого 2016 року в навчально-виховному комплексі у рамках атестації 2015/2016 навчального року учителем початкових класів Белевцовою І. М. було проведено відкритий урок з літературного читання у 2-му класі за темою: Українська народна казка «Котик і Півник». На уроці були присутні члени атестаційної комісії у такому складі: Кукліна Г. І., Лаврикова Ю. С., Пазенкова С. В., Север’янова О. А., Лупандіна В. М..

Учитель на високому рівні організувала навчальну діяльність учнів на різних етапах уроку: на початку – обов’язкова фонетична ритміка, активізація знань перед повідомленням теми і мети уроку, колективна та індивідуальна робота з книгою та ілюстраціями під час основної частини. Діти були захоплені сюжетом казки, яскравими та змістовними ілюстраціями на слайдах, які підібрала Іванна Миколаївна. За допомогою персональних наборів сюжетних малюнків учні мали змогу емоційно відтворити послідовність подій казки та використати їх при переказі. Протягом уроку учні збагатили знання, закріпили уміння переказувати зміст казки та аналізувати вчинки персонажів, оцінювати їх; вдосконалили читацькі навички; поповнили активний словник новими словами та фразами; підкріпили свій читацький інтерес і любов до українського фольклору.

Урок пройшов на високому рівні Белевцова І. М. вкотре проявила свою досвідченість, професійну майстерність, вміння використовувати інформаційно-комунікаційні технології, нетрадиційний підхід до навчання дітей з особливими потребами. Вітаємо її з ще одним прекрасно проведеним уроком!