80-річчя УТОГу

23 Травня 2013

23 квітня 2013 року  Харківська обласна  організація  УТОГ святкувала  своє  80-річчя.  Урочистості  пройшли у Будинку  культури. На цей захід були запрошені  ветерани  УТОГу,  керівники  та працівники  організації, вихованці  спеціальних навчальних закладів для дітей з порушеннями  слуху. Наші учні теж були запрошені на святковий концерт. Юні моделі театру мод «Аліса» виступили з показом колекції «Розмаїття барв», що створена  вихованцями навчально-виховного комплексу у техніці батік.

Шовкове  мерехтіння, яскраві ніжні  кольори, талановитість та  самобутність  – все це дуже  вразило гостей та  організаторів заходу.

Учасники святкової програми, у тому  числі вихованці нашого  навчального  закладу, були  нагороджені пам’ятними  ювілейними  дипломами.

Дякуємо адміністрації, організаторам свята та усім членам  УТОГу

та бажаємо творчої  наснаги, подальшого  процвітання!