3 Квітня 2019

3 квітня 2019 року у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди відбулась щорічна акція до Всесвітнього Дня здоров‘я, в якій взяли участь нечуючі діти Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. Метою валеологічної акції було обмін досвіду щодо формування здорового способу життя, профілактика соціально-небезпечних хвороб, наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління. Діти і педагоги нашого закладу взяли участь у виставці ідей та у чудовому концерті, на якому виступали вихованці театру костюму «Аліса» з композицією «Птахи небесні» та вихователь закладу із жестовою піснею «Харків».

Щиро дякуємо усім учасникам акції «Молодь за здоровий спосіб життя», піклуйтеся про себе і своїх близьких!