28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 Квітня 2019

28 квітня 2019 року вихователь Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради провела відкритий загальношкільний виховний захід «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», на якому ознайомила вихованців середньої та старшої школи з безпекою та гігієною праці.

Для дітей вихователь підготувала цікаву слайд-презентацію з теми, надала контакти, де молодь зможе отримати консультації з питань дотримання належних умов праці. Цей захід особливо корисний для наших випускників, які незабаром розпочнуть самостійне доросле життя і мають подбати про своє працевлаштування.

Завдяки відкритому виховному заходу наші учні дізналися про виробничі ризики та про їхній вплив на безпеку, тож зможуть здійснити свідомий вибір професії.

Відповідно до плану заходів щодо проведення у 2019 році Дня охорони праці, класні керівники учнів 5-12 класів закладу освіти провели позакласні заходи,вихователі 3-12 класів та вчителі основ здоров’я провели цикл лекцій з демонстрацією відеороликів з питань охорони праці, презентацій: «Безпека життя» (3-5 класи), «Охорона праці» (6-12 класи).

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка з матеріалами періодичних видань, яку опрацювали учні старших класів.