21 листопада – Всесвітній день гідності та свободи

21 Листопада 2019

У Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради проведений захід, присвячений Всесвітньому дню гідності та свободи. Здобувачам освіти розповіли про те, що означає слово «гідність», про їхнє право на гідне життя, на медичну допомогу, якісну освіту та безпеку. Акцентували увагу на тому, що кожна людина має свободу вибору і дій, що у своїх вчинках ми повинні керуватися почуттям власної гідності, яка нерозривно пов’язана з гідністю інших людей. У неформальній обстановці діти ділились власним досвідом гідної поведінки. Також у межах заходу здобувачі освіти писали листа самому собі, де вони відобразили у словах і малюнках свою мрію та свій план дій на наступний рік. Дітям було продемонстровано відеозвернення від Ганни Новосад, присвячене цьому дню.

Сподіваємося, що отримані знання стануть у нагоді юним громадянам України.