21 листопада – Всесвітній День Гідності та Свободи

21 Листопада 2021

У Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради була проведена низка заходів присвячених Всесвітньому Дню Гідності та Свободи. Здобувачам освіти розповіли що означає слово гідність, про їхнє право на гідне життя, на медичну допомогу, якісну освіту та безпеку, що гідність означає свободу вибору і дій, що у своїх діях ми повинні керуватися почуттям власної гідності, яка нерозривно пов’язана з гідністю інших людей. У неформальній обстановці діти ділились власним досвідом гідної поведінки. Також у межах заходів діти писали листа самому собі, де вони відобразили у словах і малюнках свою мрію та свій план дій на наступний 2022 рік. Дітям було продемонстровано відео звернення, присвячені цьому дню.

Сподіваємося, що отримані знання стануть у нагоді юним громадянам України.