ІІІ Український екологічний форум «Екофорум-2019»

18 Квітня 2019

17.04.2019 в Муніципальній галереї в рамках «Французької весни» було проведено виставку робіт французького художника Ігоря Уварова. На виставці розповіли про українське походження діяча, про виникнення його ідей щодо намальованих робіт.Підкреслено тісний зв’язок Франції і України, пригадали сумну подію, що трапилася у Франції на цьому тижні – пожежа у Соборі Паризької Богоматері, виразили побажання скорішого відновлення історичної пам’ятки. Нечуючим здобувачам освіти Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради було цікаво подивитись на незвичайні картини французького художника, відчути інший погляд на арт-мистецтво.

У рамках ІІІ Українського екологічного форуму «Екофорум-2019» 18 квітня 2019 року на базі Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” відбувався фінальний етап Всеукраїнського творчого конкурсу проектів екологічного та енергетичного менеджменту. Метою конкурсу є формування знань і умінь дослідницької та проектної діяльності в сфері екологічного та енергетичного менеджменту, сприяння підвищенню рівня еколого-правової освіти молоді, розвитку екологічної культури в суспільстві.

Вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради брали участь у цьому конкурсі. Учні старших класів презентували і захистили свій екопроект «Дослідження забруднення водних джерел Олексіївського масиву м. Харкова та вплив води на здоров’я людини». Над створенням проекту діти працювали протягом кількох місяців: збирали біоматеріал для хімічного аналізу, досліджували екологічний стан водойм Харківщини, систематизували та узагальнювали набуту інформацію, що стала основою для представленого на загал екопроекту.

Організатори та журі конкурсу дали високу оцінку роботі учнів і визначили, що їх екопроект є гідним вкладом у суспільну працю українців над змінами природоохоронного законодавства, покликаний стати поштовхом до реалізації нових організаційно-економічних заходів і екологічних програм щодо безпечності та чистоти довкілля. Наприкінці юні екологи з КЗ «ХС НВК» ХОР були нагороджені подяками та призами від спонсорів.