11 Жовтня 2018

11 жовтня 2018 р. у закладі освіти відбувся І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, в якому взяли участь усі бажаючі перевірити свої знання та навички із цього, хоча і складного, але дуже цікавого шкільного предмету.

Завдання до олімпіади були підібрані таким чином, щоб кожен учасник міг відчути задоволення від хоча б маленького але успіху.

Завдання мали тестову та творчу складові. Більшість учасників цих математичних змагань добре впоралася із запропонованими вправами та задачами.

З невеликим відривом від інших за сумою балів переміг Стадник Федір, який і буде захищати честь нашого закладу на ІІ етапі учнівських олімпіад з математики. Бажаємо нашому вихованцю успіхів та перемоги!