100-річчя Харківської обласної організації УТОГ

29 Вересня 2017

29 вересня 2017 року учні НВК взяли участь у святкуванні 100-річчя заснування Харківської обласної організації УТОГ, яке відбулося у приміщенні Дома культури УТОГ.

Протягом вересня діти готували подарунки улюбленому клубу. Голові Харківської обласної організації УТОГ Яковлевій О. В. вручили дизайнерську колективну композицію з квітів і цінний сувенір – картину у техніці батик, власноруч виконану школярами. На святковому концерті вихованці нашого комунального закладу продемонстрували 2 номери художньої самодіяльності: хореографічну композицію і жестову пісню на муз. Ваєнги «Желаю» у виконанні педагога Сільченко Т. В. та дівчат 4 кл., виступ театра костюму  «Аліса» з колекцією «Забавлянки» (керівник Моісеєва-Літовченко Л.А.). Приємною несподіванкою для всіх стало урочисте вручення Сільченко Тетяні Вікторівні Почесної грамоти від Директора Департаменту культури Харківської міської ради Бабицької С. І. «За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток художньої самодіяльної творчості серед інвалідів зі слухом та з нагоди 100-річчя з дня створення Харківської обласної організації УТОГ». Вітаємо всіх нас з цією подією!