1 Вересня – день Знань

1 Вересня 2017

У КЗ «ХС НВК» ХОР святковий день 1 вересня 2017 року розпочався з традиційної урочистої лінійки. В актовій залі зібралася вся дружня шкільна родина: діти, батьки і весь педагогічний колектив школи. А в якості почесних гостей – куратори зі Служби безпеки України в Харківській області, шефи з Національного університету цивільного захисту України та Харківського інституту банківської справи УБС НБУ (м. Київ).

До всіх присутніх з теплими словами привітання звернулася директор закладу Середенко Надія Іванівна. Її щиросерду промову підтримали гості, які традиційно підготували для учнів НВК цінні дарунки, та отець Андрій, що є духовним наставником наших вихованців. Він благословив школярів на майбутнє  і окропив їх святою водою.

У невимушеній атмосфері танців та жестових пісень долучилася до великої шкільної родини група новачків – діти, що цього року вперше сядуть за парти. Учні 12-го випускного класу дали шестирічкам необхідні поради щодо навчання та подарували набори з канцелярським приладдям.

Пролунав дзвоник і покликав дітей на перший урок. Цього року він був присвячений європейським перспективам України. Для малюків з 1-го по 4-й класи було проведено єдиний відкритий урок за темою “Європа – наш цивілізаційний вибір”, а для дітей старшого віку, з 5-го по 12-й клас, вчителі підготували урок “Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну”.