3 Квітня 2019

03 квітня 2019 року в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбулася тематична лінійка, присвячена створенню Карпатської України в 1938-1939 роках. За допомогою презентації, яку коментувати учні середньої та старшої школи, всі присутні дізналися про те, що невеликому Закарпатському краю судилось відіграти вагому роль в розвитку українського державотворення. Адже навіть короткотривале існування цієї держави стало символом національних прагнень всього українського народу. Завдяки заходу ми краще розуміємо історію нашої Вітчизни, механізми утворення нашої державності.