Юні помічники

18 Квітня 2014

Весна – час оновлення природи, цвітіння садів, перших теплих днів. Кожної весни люди разом з природою прагнуть чистоти і оновлення, звільнення від старого та зайвого.

Вихованці навчально-виховного комплексу завжди відзначалися теплим ставленням до закладу, де проводять більшу частину свого часу, адже школа вже стала їхньою другою домівкою. Тому, як і вдома, наші діти прагнуть зробити тут затишніше, підтримують порядок. З настанням погожих теплих днів школярі разом зі своїми педагогами в позаурочний час взялися наводити лад на подвір’ї комплексу: майданчики та галявини звільнили від торішнього листя і трави, обкопали й побілили дерева, прибрали сміття. З господарським завзяттям дівчатка побілили бордюри, позамітали алеї. Хлопчики охоче бралися за важчу роботу: виносили купи згребеного листя, копали та рихлили землю на клумбах, навколо дерев.

Незважаючи на великий обсяг пришкільної території, спільними зусиллями працівників та вихованців закладу протягом останніх днів тут виконано увесь об’єм весняних робіт.

Дякуємо юним помічникам за небайдужість до нашого спільного дому!