Юні мовознавці

3 Грудня 2013

30 листопада на базі  КЗ  «Харківська загальноосвітня школа – інтернат

І-ІІІ ступенів № 9» ХОР відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед навчальних закладів інтернатного типу, в якому взяли участь наші учні-переможці І (шкільного) етапу олімпіади з цих предметів.

Цьогорічні завдання олімпіади виявилися більш творчого спрямування, ніж минулих років, і вимагали складання кількох творів, складних речень за схемами, висловлення власної думки стосовно тих чи інших явищ у мові. Не зважаючи на  складність завдань ,  учневі восьмого класу Попадюку Олексію та учениці одинадцятого класу Осипенко Аліні вдалося посісти почесне третє місце в олімпіаді.

Ми дуже пишаємося нашими здібними дітьми, що вже протягом багатьох років з гідністю представляють наш  навчальний заклад на учнівських олімпіадах.

Бажаємо юним мовознавцям нових успіхів та досягнень!