Шевченківські дні

13 Березня 2017

Згідно з річним планом у Комунальному закладі з 9 по 13 березня 2017 року були проведені Шевченківські дні.

Урочисте відкриття тижня відбулося у приміщенні актової зали. Під час загальношкільної лінійки «Світова велич Кобзаря» учні початкових, середніх та старших класів пригадали відомості про життєвий і творчий шлях поета, декламували вірші Тараса Григоровича Шевченка.

10 березня в урочистій атмосфері відбувся конкурс декламаторів, у якому взяли участь вихованці підготовчого – 12 класів. Журі, що складалося з педагогів НВК,  відзначило, що діти з великим інтересом ознайомлюються з творами Кобзаря та з бажанням вчать їх напам’ять.   Слід підкреслити, що більшість поетичних творів, підготовлених до конкурсу, була обрана дітьми самостійно і виходила за межі шкільної програми.

Під час вікторини, у якій взяли участь вихованці середніх – старших класів, учні продемонстрували знання поезій Тараса Шевченка різних періодів творчості.  Окрім виконання завдань вікторини діти виявили вміння співпрацювати у різновікових групах, підставляти один одному плече у разі виникнення труднощів.

Цікаво проходили тематичні виховні години по класах. У теплій атмосфері безпосереднього спілкування діти знаходили для себе нові незвідані сторінки у поетичних горизонтах нашого Кобзаря, пророка, взірця сили волі й духу – Тараса Григоровича Шевченка.

Шевченківські дні

15 Березня 2012

З  5 по 14 березня  з метою популяризації творчої спадщини видатного сина українського народу Т.Г. Шевченка, прилучення школярів до глибин шевченківської мудрості та поваги до традицій свого народу у навчальному закладі пройшли урочисті заходи. Загальношкільною  лінійкою  зі змістовною  великою презентацією про життєвий та творчий  шлях Великого Кобзаря розпочалися Шевченківські дні.

Творчість видатного українського поета в усі часи  не залишала нікого байдужим. Учні середньої та старшої школи активно взяли участь у конкурсі знавців Шевченкового слова, шкільною редколегією була випущена газета до дня народження  митця, по класах були проведені години спілкування, до яких учні готували найцікавіші відомості з біографії та творчого шляху Тараса Григоровича.

Друзі! Давайте  й надалі  поважати,

вшановувати  та цінувати своє коріння!