Фестиваль «Kharkov Fashion Days»

17 Жовтня 2013

15 жовтня 2013 року у приміщенні готелю «Харків Палас» відбувся фестиваль високої моди «Kharkov Fashion Days». Організатори фестивалю запросили до участі театр костюму «Аліса», яким продовж багатьох років керує Моісеєва-Літовченко Любов Андріївна, з колекцією «Замбезі».

Дівчата-моделі з акторською майстерністю та творчим натхненням представили до уваги глядачів  колекцію, створену з матеріалів, виготовлених руками дітей навчально-виховного комплексу на заняттях гуртків з народних ремесел.

Вихід на подіум театру мод «Аліса» викликав бурхливі оплески та захоплення у гостей, учасників та організаторів фестивалю.

Колектив театру мод, керівник та автори колекцій були відзначені дипломами та нагороджені призами.

Дякуємо директору проекту Аллі Яновській за запрошення  на свято моди та краси! Ви надали можливість доторкнутися дітям з особливими потребами до світу високої моди та набути безцінного досвіду!

Бажаємо театру костюму «Аліса» подальших творчих досягнень!