Урочисте відкриття табору «Джерело»

29 Травня 2013

28 травня 2013 року відбулося святкове відкриття дитячого закладу праці та відпочинку з цілодобовим перебуванням «Джерело».  Із задоволенням діти з різних загонів підготували номери до концертної програми.

За традицією, перші слова привітання прозвучали від директора навчально-виховного комплексу Середенко Надії Іванівни, яка побажала дітям цікавого дозвілля, приємного оздоровлення, змістовного літнього відпочинку.

Приємним святковим сюрпризом стали номери від наших шефів – інституту банківської справи УАБС НБУ. Студенти інституту привітали вихованців табору піснями та запальними танцями.

Музично-хореографічні композиції від наймолодших вихованців навчального закладу, жестові пісні, гумористичні сценки, спортивні конкурси та ігри викликали бурхливі оплески, захоплення та  незабутні емоції. Завершенням вечора стала святкова дискотека.

Від щирого серця бажаємо дітям приємних вражень у таборі «Джерело»!