«Урок казки»

6 Грудня 2013

Цього тижня  в Харкові на базі Будинку  культури  зв’язку Київського району в рамках соціального проекту «Свято дитячих мрій» відбувся фінал обласного етапу 5-го Всеукраїнського конкурсу талантів «Урок казки».

Головною метою «Уроку казки» є підтримка обдарованих дітей та молоді в різних видах мистецтва. Ініціатором проведення конкурсу стала Всеукраїнська громадська організація «Дитинство».

Цього року Харківщина приєдналася до конкурсу вперше, і наш заклад теж представив своїх талановитих вихованців до участі в ньому.  З-поміж багатьох учасників у фіналі в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» відзначені  Дипломами  такі  вихованці  нашого  НВК: Мішеніна Яна (ІІІ місце); Стадник Федір, Чарушин Володимир, Клявіна Аліна ( ІІ місце); Качало Федір (І місце). У номінації «Образотворче мистецтво» почесне друге місце посів Глушко Максим, а театр мод «Аліса» з колекцією «Птахи небесні» блискуче виборов перше місце в «Оригінальному жанрі».

Ми пишаємося нашими обдарованими дітьми та зичимо їм не полишати творчого шляху і досягати нових перемог!